Bilety miejskie w Warszawie kupisz także przez telefon

Bilety miejskie w Warszawie kupisz także przez telefon

Chcesz kupować bilety komunikacji miejskiej w Warszawie jeszcze łatwiej? Teraz możesz robić to również przez smartfona! Również Warszawa znajduje się na liście miast w Polsce, które pozwalają na płacenie za bilety miejskie przez smartfona. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej metody kupna biletów – możemy zrobić to szybko, wygodnie i dodatkowo w każdym momencie bez potrzeby posiadania gotówki.

Bilety przez telefon w Warszawie – to proste!

Gdy chcemy kupować bilety MPK Warszawa pozwala nam na skorzystanie z kilku różnych metod płatności. Do wyboru mamy bilety w kioskach oraz w biletomatach, ale możemy również korzystać z innych rozwiązań.

Jeśli chodzi o bilety na metro, bilety tramwajowe oraz bilety autobusowe Warszawa pozwala także na prowadzenie transakcji z wykorzystaniem smartfona.

Z telefonu kupimy takie bilety ZTM Warszawa:

  • bilety czasowe
  • bilety jednorazowe przesiadkowe
  • bilety dobowe
  • bilety 3-dniowe
  • bilety weekendowe

Aby kupić takie bilety Warszawa ZTM, musimy mieć pobraną odpowiednią aplikację mobilną i postępować zgodnie z jej instrukcjami. O czym warto pamiętać?

Jak kupić bilet przez telefon w Warszawie?

Użytkownicy komunikacji miejskiej w Warszawie mogą korzystać z kilku różnych aplikacji do kupowania biletów na telefonach. Jedną z najpopularniejszych jest aplikacja mPay, która nie tylko pozwala kupować bilety miejskie Warszawa oraz w kilkudziesięciu innych miastach w Polsce, ale także na prowadzenie innych transakcji mobilnych.

Aby zakupić bilet, pobieramy aplikację i instalujemy ją na swoim telefonie. Aplikacja mPay jest dostępna na wszystkie systemy operacyjne. W następnym kroku zakładamy swoje konto. Wybieramy także preferowaną metodę płatności – karta płatnicza lub elektroniczna portmonetka, którą doładowujemy przelewami.

Bilet kupujemy poprzez wybranie go z listy w aplikacji. Możemy również skorzystać z przysługujących nam ulg. Następnie wskazujemy na preferowaną metodę płatności i potwierdzamy transakcję naszym kodem PIN dla aplikacji. Gdy będzie kontrola, wybieramy bilet z aplikacji i okazujemy go kontrolerowi. To proste!

Poprzedni artykułCo będzie modne wiosną i latem 2019 r.?
Następny artykuł4 kreatywne sposoby na wykorzystanie pieczątki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj