Co oprócz wystawiania faktur powinien mieć program do faktur?

Dzisiejsze czasy przyzwyczaiły nas do tego, że nawet najprostsza rzecz posiada wiele funkcji. Przykładem tego jest telefon komórkowy z którego jeszcze na koniec XX wieku można było tylko zadzwonić i wysłać sms, a aktualnie można użyć go jako nawigacji, zrobić zdjęcie, zapłacić nim w sklepie czy posłuchać muzyki. Czy dobry program do wystawiania faktur również powinien mieć dużą ilość funkcji?

Faktura Small Business – dużo funkcji w prostym opakowaniu

Faktura Small Business jest to prosty program do fakturowania stworzony przez firmę Mega-Tech. Oprócz standardowego wystawiania dokumentów posiada mnóstwo funkcji ułatwiających i przyśpieszających pracę. Zaliczyć do nich można m.in. pobieranie danych z CEIDG podczas tworzenia faktury, możliwość prowadzenia kartoteki towarów i klientów co powoduje, że nie trzeba za każdym razem wpisywać danych ale można skorzystać z już istniejących, a także możliwość wysyłki dokumentów mailem za pomocą wbudowanego modułu w programie. Oczywiście to tylko trzy przykłady opcji sprawiających, że praca z programem jest przyjemna, ale w rzeczywistości jest ich zdecydowanie więcej. Poza tym Faktura Small Business to dobry program do faktur z JPK. Moduł Jednolitego Pliku Kontrolnego jest na bieżąco aktualizowany więc można być pewnym, że zawsze będzie zgodny z obowiązującymi przepisami. Przy wyborze programu również bardzo istotne są rzeczy niekoniecznie ściśle związane z samą aplikacją. Mowa tu oczywiście o łatwym kontakcie z producentem programu w celu uzyskania pomocy oraz wygodnym systemie płatności za usługi. To wszystko mamy zapewnione decydując się na produkt firmy Mega-Tech. Faktura Small Business nie jest jedynym programem stworzonym przez tą firmę. Dla osób potrzebujących program do faktur z magazynem powstał Faktura Small Business Handel umożliwiający prowadzenie magazynu i dodawanie faktur zakupowych. Natomiast dla osób potrzebujących wystawiać faktury RR jest Faktura RR Small Business.

W czasach gdzie stawia się na prostotę i funkcjonalność warto zaopatrzyć się w program do wystawiania faktur posiadający i jedno i drugie. Takim programem na pewno będzie Faktura Small Business.

Poprzedni artykułSposoby na efektywne zagospodarowanie miejsca w szafie – worki próżniowe i pojemniki tekstylne
Następny artykułJak dobrać odcień włosów do typu urody?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj