Czeka Cię przeprowadzka? Dowiedz się, jak wybrać rzetelną firmę

Przeprowadzka dla każdego człowieka stanowi ogromne wyzwanie i powód do stresu. Już sama zmiana miejsca zamieszkania może być niepokojąca, a do tego dochodzą problemy z transportem wszystkich rzeczy. Jak rozwiązać te problemy i przewieźć wszystko bez najmniejszych uszkodzeń, a przy tym szybko i w przystępnej cenie?

Polska czy inny kraj europejski?

Pierwszym i najważniejszym pytaniem, jakie należy sobie postawić, jest docelowe miejsce podróży. Przeprowadzka na terenie Polski jest – nawet przy dużej odległości – łatwiejsza niż zagraniczna. Mając przed sobą tę drugą, należy w szczególności zastanowić się nad wyborem odpowiedniej firmy i zadbać o to, by miała dobrą opinię. Lepiej zdecydować się na przewoźnika, który posiada doświadczenie w transporcie międzynarodowym.

Transport Europa Logistics – TEUL, to właśnie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w tego typu przedsięwzięciach. Ich główną zaletą jest dokładne opracowanie z klientem szczegółów zlecenia, przy uwzględnieniu odpowiedniego czasu dostawy „od drzwi do drzwi”. Decydując się na usługi TEUL, nawet długi i wymagający łańcuch dostawy nie będzie spędzał ci snu z powiek, gdyż będziesz miał pewność, czego się spodziewać i jaką drogę przebędą twoje rzeczy.

Szczegóły, o których nie można zapomnieć

Wybierając firmę transportowo-spedycyjną, należy pamiętać nie tylko o sprawdzeniu ceny usługi i opinii o przewoźniki, lecz przede wszystkim o każdym szczególe, który wiąże się z transportem. W pierwszej kolejności warto zadbać o to, aby ładunek został ubezpieczony, dzięki czemu zwiększa się pewność, iż żadna niespodzianka nie przyniesie strat. Wśród niezbędnych dokumentów oprócz licencji przewoźnika powinny znaleźć się także ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika oraz Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora.

Pragnąc mieć jeszcze większą pewność, co dzieje się z twoim dobrem podczas przeprowadzki, powinieneś mieć także możliwość stałego monitorowania swojej przesyłki oraz łatwość kontaktu z firmą kurierską. Dlatego, zwłaszcza podczas dalekich, międzynarodowych przeprowadzek warto wybrać przewoźnika, który zapewnia kontakt z operatorem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Niemniej ważna jest nowoczesna, dobrze utrzymana flota. Twoje zaufanie powinien wzbudzić tylko ten przewoźnik, który posiada samochody o najwyższym standardzie, dobrze utrzymane i posiadające niezbędną dokumentację. Jakiekolwiek uchybienie w tym zakresie powinno wzbudzić Twoją czujność, gdyż może zwiększyć prawdopodobieństwo, iż towar nie dotrze w stanie idealnym.

Kierując się tymi kilkoma wskazówkami i wybierając przewoźnika z doświadczeniem oraz nastawionego na rzetelność i dbałość o klienta, bez wątpienia przeprowadzisz się do swojego nowego domu bez żadnych obaw.

fot. materiały prasowe

Poprzedni artykułTani kredyt gotówkowy – ratunek na bieżące wydatki
Następny artykułJak zadbać o cerę zimą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj