Gdzie najtaniej nadać przesyłkę?

Osoby, które bardzo sporadycznie wysyłają paczki nie muszą przejmować się cenami, gdyż nawet zaoszczędzenie kilku złotych przy wysyłaniu jednej paczki na kilka miesięcy nie przełoży się na większe oszczędności.

  1. Czy warto szukać taniego kuriera?
  2. Jak tanio wysłać paczkę?
  3. O czym należy pamiętać wybierając firmę kurierską?

W innej sytuacji są jednak firmy, które każdego dnia wysyłają kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset paczek. Wystarczy pomnożyć ich ilość przez kwotę kilku złotych, aby zobaczyć, jak wiele będzie można zaoszczędzić jeżeli tylko wybierze się taniego kuriera.

Czy warto szukać taniego kuriera?

Chociaż mogłoby się wydawać, że zalety wynikające ze znalezienia tańszej firmy kurierskiej są oczywiste, to część osób nie zdaje sobie z nich sprawy. Bardzo często w przypadku sklepów internetowych można spotkać się z opinią, że dla firmy nie ma większego znaczenia ile kosztuje wysyłka paczki, bo i tak koszt ten zostaje przerzucony na klienta. Takie podejście jest oczywiście błędne, gdyż internauci nie będą chcieli przepłacać za wysyłkę, skoro w innym sklepie znajdą tańszą formę dostawy. Obniżając natomiast koszty przesyłki można zdobyć wielu nowych klientów, a także zwiększyć częstotliwość składania zamówień przez tych, którzy już wcześniej skorzystali z oferty. Nie tylko sklepy internetowe powinny zainteresować się tanim kurierem. W końcu każda firma, niezależnie od profilu działalności, co jakiś czas wysyła paczki. Mogą to być na przykład materiały promocyjne, próbki dla klientów, dokumenty lub inne rzeczy. Już przy kilku paczkach tygodniowo opłaca się wybrać firmę, której oferta na przesyłki będzie niższa. W końcu nawet 2-3 złote różnicy – a z reguły jest to dużo wyższa kwota, szczególnie jeżeli firma wysyła wiele paczek – pomnożone przez kilkanaście-kilkadziesiąt paczek tygodniowo przekładają się na kilkaset złotych oszczędności miesięcznie. W skali roku jest to już kilka tysięcy, dlatego najtańsza przesyłka kurierska przyda się każdej firmie.

Jak tanio wysłać paczkę?

Skoro już wiesz, że znalezienie oszczędności przy wysyłaniu paczek nie musi być trudne, najlepiej już teraz znajdz kuriera, który zapewni ci atrakcyjne ceny. Jedną z popularniejszych wśród klientów jest ta, którą przygotował kurier Polska. Firma ma duże doświadczenie w branży kurierskiej, więc możesz przy jej pomocy wysłać praktycznie każdą paczkę. Podobnie jak inne firmy kurierskie, tu również ostateczna cena pojedynczej paczki uzależniona jest między innymi od tego, ile planujesz ich wysyłać w każdym miesiącu. Porównując jednak proponowane przez nią warunki z tymi, co ma do zaoferowania konkurencja, różnice w cenach są naprawdę duże. Jednocześnie firma zapewnia wysoki poziom obsługi, więc klient korzystający z tego kuriera zawsze może liczyć na pomoc w nadaniu paczki. W przypadku sklepów internetowych, które regularnie nadają większe ilości przesyłek, możliwe jest ustalenie stałych godzin, w których kurier każdego dnia będzie przyjeżdżał zabrać paczki. Dzięki temu zyskujesz gwarancje, że wszystkie przesyłki dotrą na czas do zamawiających je osób.

O czym należy pamiętać wybierając firmę kurierską?

Przystępne ceny paczek są ważne, jednak wybierając firmę kurierską pamiętaj również o tym, że klientom zależy przede wszystkim na bezproblemowej dostawie. Ważne jest więc wybranie kuriera, który zawsze dołoży wszelkich niezbędnych starań, aby paczka dotarła do czekającego na nią klienta. Na szczęście wspomniany kurier słynie z wysokiego wskaźnika ilości dostarczanych przesyłek, co tylko potwierdza, że jest to odpowiedni wybór.

Poprzedni artykułCo charakteryzuje sprawną kosiarkę?
Następny artykułOszczędne zakupy z gazetką promocyjną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj