Gdzie szukać dobrego auta z drugiej ręki?

Znalezienie używanego auta w dobrym stanie może przypominać poszukiwanie igły w stogu siana. Gdzie szukać najlepszych ofert?

Większość Polaków decyduje się na zakup samochodu z drugiej ręki. To najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie, ponieważ za samochód z salonu zapłacimy kilkukrotnie więcej. Tutaj jednak zaczynają się schody, ponieważ wyszukanie dobrego auta używanego wcale nie jest tak proste, jak może nam się wydawać.

Aby znalezienie odpowiedniego modelu było jeszcze prostsze, warto pamiętać nie tylko o tak popularnych portalach ogłoszeniowych, giełdach czy komisach, ale także zajrzeć do salonu dealerskiego swojej ulubionej marki. Także tam możemy kupować auta z drugiej ręki!

Używane auta na sprzedaż od dealera

Salony dealerskie najczęściej kojarzymy z nowymi autami. W wielu z nich można jednak znaleźć używane auta na sprzedaż, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla modeli dostępnych od prywatnych sprzedających czy handlarzy autami oferującymi swoje pojazdy na giełdach.

W salonach marek możemy przede wszystkim znaleźć auta z ostatnich roczników. To głównie modele pochodzące z wymian z klientami, odkupowane od nich, a także poleasingowe. Sporadycznie zdarzają się również pojazdy sprowadzone z zagranicy.

Zanim jednak pojazd zostanie wystawiony na sprzedaż, jest dokładnie sprawdzany pod kątem swojego stanu technicznego. Dokładne badania techniczne prowadzone w ASO pozwalają na wykrycie ewentualnych usterek i szybką naprawę – dzięki temu klient może kupić auto od razu przygotowane do jazdy, które nie wymaga żadnych wstępnych inwestycji.

Ponadto salony dealerskie dają również gwarancję na używane auta. Ochrona gwarancyjna na używane auta na sprzedaż od dealera trwa najczęściej pół roku lub roku i obejmuje określone układy i części.

Auto od dealera – kupisz także na kredyt lub w leasingu!

Dodatkowo, samochody oferowane przez salony dealerskie możemy kupić z wykorzystaniem dogodnych metod finansowania – kredyt samochodowy lub leasing.

Na miejscu możemy także wykupić polisę ubezpieczeniową w przystępnej cenie, dlatego wszystkie formalności związane z kupnem auta możemy załatwić w jednym miejscu.

Poprzedni artykułSukienki na wesele
Następny artykułO czym warto pamiętać, oddając auto do serwisu samochodowego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj