Jak pracować bez wychodzenia z domu?

Coraz więcej osób decyduje się na pracę zdalną, jeżeli tylko jest to możliwe w firmie, w której pracują. Bardzo często jednak takie rozwiązanie nie jest dostępne. Wówczas niektórzy pracownicy zaczynają myśleć o niezależności od pracy, szefa a także większej możliwości wpłynięcia na ilość wypracowanych środków pieniężnych. Wtedy powstaje pomysł rozpoczęcia własnej działalności. Na etapie precyzyjnego opracowywania biznes planu warto pomyśleć o rozwiązaniu, które umożliwi pracę z domu, czy z dowolnego miejsca na świecie. Mowa o dobrym programie fakturowym.

Jaki program pozwoli na pracę w domu?

Narzędzi, które umożliwiają fakturowania jest wiele. Jednak nie każde pozwala na pracę w domu czy z dowolnego miejsca. Przykładem programu, który sprawdzi się w pracy zdalnej jest chociażby program Faktura Small Business Handel od łódzkiej firmy MEGA-TECH. Ten program do faktur jest bardzo intuicyjny. Fakturowanie w nim jest szybkie i proste. Program został wyposażony w moduł magazynowy dzięki czemu użytkownik oprócz zwykłego wystawiania faktur i innych dokumentów ma możliwość wprowadzania towarów na magazyn i kontrolowania ich ilości. Inwentaryzacja z tym programem zajmuje parę chwil. Użytkownik może wystawiać w nim faktury, paragony, oznaczać własne dane za pomocą różnych znaczników i kolorów, dodawać towary poprzez tworzenia kartotek towarów, generować JPK, eksportować pliki do różnych plików, czy wysyłać faktury e-mailem. Korzystający z programu Faktura Small Business Handel w bardzo prosty sposób zarządza swoimi dokumentami, produktami i płatnościami. Ten program do wystawiania faktur cechuje się szybkim działaniem i możliwością pracy wielostanowiskowej. Oprogramowanie wykorzystuje bazę sieciową MySQL, dzięki czemu możliwa jest praca na wielu stanowiskach jednocześnie. Takie rozwiązanie rozwiązuje kwestię duplikacji danych, czy wprowadzanych zmian na dokumentach.

Program magazynowy – co jeszcze potrafi?

Faktura Small Business Handel to oprócz wspomnianych funkcjonalności możliwość przypisywania do określonych klientów indywidualnych cen i rabatów. W oprogramowaniu zdefiniowano 5 rodzajów cen: podstawową, hurtową, wyprzedażową, ze sklepu internetowego i inną. Faktury można wystawić w obcym języku i zagranicznych walutach. Kurs pobierany jest automatycznie z NBP. W aplikacji można przygotowywać liczne oferty i zamówienia i przesyłać je e-mailem do klientów. FSBH wyposażony jest również w funkcję eArchiwum – zdalnej kopii bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne, jeżeli użytkownik chce chronić swoje dane przed chociażby potencjalną kradzieżą czy utratą w wyniku np. zawirusowania komputera. Program do wystawiania faktur z magazynem FSBH jest stale aktualizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów prawnych. Jest to niezastąpione narzędzie do pracy z własnej firmy czy też z domu, bądź podczas odpoczywania na wymarzonych wakacjach jeżeli zachodzi taka potrzeba. Wystarczy jedynie dostęp do internetu i fakturowanie z każdego zakątku świata jest możliwe.

Przedsiębiorca, który prowadzi własny biznes, chce być niezależny finansowo i nie ograniczany przez różne urządzenia powinien zdecydować się na ten program fakturujący. Faktura Small Business Handel to sprawdzone oprogramowanie, które zaoszczędza czas i dba o komfort pracy jego użytkowników.

Poprzedni artykułNadmiar i niedobór witaminy C – wpływ na zdrowie
Następny artykułDrzwi aluminiowe – nie tylko do sklepu i biura

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj