Koszty terminala płatniczego zbyt wysokie? Odbierz urządzenie za 0 zł!

Koszty terminala płatniczego nie muszą być wysokie. Teraz otrzymasz terminal płatniczy za darmo, a co więcej – przez 12 miesięcy nie będziesz płacić za jego użytkowanie! Jak to możliwe? Co należy zrobić by otrzymać darmowy terminal płatniczy?

Wielu przedsiębiorców obawia się instalowania terminali płatniczych w swoich firmach ze względu na koszty związane z zakupem urządzenia i jego użytkowaniem.

Z tego powodu w wielu miejscach w naszym kraju wciąż trudno jest zapłacić kartą płatniczą. Nie zawsze posłużymy się nią na różnego rodzaju targach, bazarach, w kwiaciarniach, a także w salonach fryzjersko-kosmetycznych, gabinetach medycznych czy rehabilitacyjnych. Bez gotówki wciąż trudno obyć się też w przypadku korzystania z usług firm transportowych, przewozowych oraz remontowo-budowlanych.

Tymczasem terminale płatnicze dają wiele korzyści nie tylko klientom, ale także samym przedsiębiorcom. Konsumenci przyznają, że w momencie gdy mają możliwość płatności kartą robią większe zakupy i… wydają więcej. Częściej i chętniej odwiedzają też miejsca, w których mają taką możliwość. Płatności bez gotówki są ich zdaniem przede wszystkim szybkie, łatwe i wygodne.

Trudno się z tym nie zgodzić. W przypadku płatności kartą, zwłaszcza zbliżeniowo, wystarczy jedynie przyłożyć kartę do urządzenia co trwa zaledwie kilka sekund. W wielu przypadkach nie ma też konieczności wpisywania kodu PIN. Przy płatnościach gotówkowych należy odliczyć odpowiednią sumę, poczekać na jej przeliczenie przez kasjera i wydanie reszty.

Z transakcjami gotówkowymi wiąże się też więcej niebezpieczeństw. Łatwiej w tym przypadku narazić się na przyjęcie fałszywych banknotów. Przyjmując płatności gotówkowe zmuszeni jesteśmy także do przechowywaniem gotówki w kasie i wożeniem jej do banku. To nie jedyny aspekt związany z bezpieczeństwem.

W czasie pandemii koronawirusa preferowanym sposobem płatności są właśnie transakcje bezgotówkowe. Podczas gdy przekazywane z rak do rąk banknoty mogą stanowić miejsce gromadzenia się groźnych dla zdrowia człowieka drobnoustrojów chorobotwórczych, karta ma zazwyczaj tylko jednego użytkownika.

Koszty terminala płatniczego? 0 zł przez 12 miesięcy!

Dzięki Polsce Bezgotówkowej przedsiębiorca może zniwelować koszty terminala płatniczego i przez 12 miesięcy nie płacić za jego użytkowanie. W programie mogą wziąć udział właściciele firm, którzy dotychczas, lub przez ostatni rok, nie udostępniali swoim klientom płatności bezgotówkowych. By otrzymać darmowy terminal należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać urządzenie, wypełnić zgłoszenie i przejść weryfikację. Po zakwalifikowaniu do programu kurier dostarczy urządzenie pod wskazany adres!

Poprzedni artykuł5 korzyści z zakupu auta elektrycznego w Polsce
Następny artykułSypialnia na święta – pościel, poszewki, narzuty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj