Kupuj używane jak nowe. O samochodach używanych w salonach dealerskich

Aby kupić używane auto, możemy sprawdzić dostępne ogłoszenia w sieci lub wybrać się do komisu. Możemy także udać się do salonu dealerskiego wybranej marki.

Aktualnie coraz więcej salonów samochodowych posiada w swojej ofercie zarówno nowe, jak również używane samochody. Do dyspozycji jest mnóstwo różnych modeli, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów – także tych, którzy nie muszą posiadać samochodu, który niedawno wyjechał z fabryki.

Zakupienie używanego auta z salonu dealerskiego może być strzałem w dziesiątkę. Co warto wiedzieć o samochodach z drugiej ręki oferowanych przez dealerów?

Używane, ale nadal w świetnym stanie

Salon dealera marki będzie dobrym miejscem do zakupu używanego pojazdu wtedy, gdy zależy nam na modelach nowszych, mających do około 5-7 lat, ponieważ to właśnie takie modele znajdziemy w sprzedaży.

Zanim jednak auto trafi na sprzedaż, jest dokładnie sprawdzane w ASO marki. Dokładne badania techniczne pozwalają na skontrolowanie stanu pojazdu – ich wyniki są do wglądu klienta. W razie usterek ASO naprawia je od razu, dlatego klient nie musi robić tego po zakupie swojego nowego auta.

Co więcej, dealerzy dają gwarancje na używane samochody. To najczęściej półroczne lub roczne gwarancje, które obejmują wyznaczone w umowie gwarancyjnej części i układy. Gdy coś się popsuje, serwis marki wykona naprawę nieodpłatnie!

Co jeszcze możesz zyskać?

To jednak jeszcze nie wszystkie zalety związane z zakupem używanego samochodu w salonie dealerskim. Dodatkowo, możemy skorzystać z szeregu dodatkowych bonusów.

W salonie marki na miejscu możemy skorzystać z korzystnych form finansowania zakupu pojazdu, na przykład takich jak kredyty samochodowe oraz leasing. Dostępne są również polisy ubezpieczeniowe – możemy wykupić je taniej niż bezpośrednio u ubezpieczycieli.

Zatem wtedy, gdy chcesz kupić nowsze auto bez ryzyka, na przykład takie jak Honda Jazz Warszawa i znajdujące się tu salony mogą być strzałem w dziesiątkę. Z aktualnymi ofertami używanych samochodów oferowanych przez dealerów można zapoznać się także przez internet.

Poprzedni artykułSirtuiny – nowy eliksir młodości
Następny artykułSukienki na wesele

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj