Paznokcie na słodko, czyli zdobienia sugar effect

Czy można mieć ręce pełne słodkości, a nie przytyć przy tym ani trochę? Można! Zdobienia sugar effect nadają paznokciom maksimum słodkości – i to bez ani jednej kalorii! Dlaczego warto poszerzyć swoją kolekcję lakierów hybrydowych o produkty nadające ten słodki efekt na paznokciach?

Czym jest sugar effect?

Sugar effect to zdobienie na paznokciach imitujące słodką, cukrową posypkę. Pozwalają na to liczne, mieniące się na płytce paznokciowej drobinki, możliwe do uzyskania w wielu kolorach – od najbardziej słodkich róży, przez fiolety, pomarańcze, zielenie, skończywszy na mieszankach posypek z kilku kolorów. Z wielości opcji możesz wybrać zatem tę, która najbardziej przypomina dekorację z Twojego ulubionego ciastka!

Czym można wykonać sugar effect na paznokciach?

Produkty, przy pomocy których wykonać można sugar effect to preparaty w słoiczkach i żele w połączeniu z kolorowym akrylem.

Produkty w słoiczkach nakłada się na lakiery hybrydowe i utwardza następnie w lampie UV lub LED, usuwając pędzelkiem nadmiar pyłku. To łatwa metoda uzyskiwania sugar effect, którą dodatkowo uatrakcyjnia możliwość dowolnego mieszania wariantów kolorystycznych pyłków ze sobą.

Zdobienia sugar effect można wykonać także przy wykorzystaniu białego żelu, nakładanego na opracowany i zabezpieczony top. Posypuje się go kolorowym akrylem, utwardza w lampie UV i LED i już można cieszyć się słodkimi zdobieniami na paznokciach! Zaletą żelu jest wielość innych jego zastosowań – nada się do stylizacji babyboomer, wykonywania manicure francuskiego, manicure 3d, a także można go łączyć z różnego rodzaju pyłkami i brokatami. Jeden produkt – wiele możliwości!

Co można wyczarować przy wykorzystaniu sugar effect?

Zdobienie sugar effect to opcja nie tylko na malowanie całych płytek paznokci – choć to na pewno najbardziej przybliża nas do stania się przyciągającą uwagę chodzącą cukiernią. Sugar effect nadaje się także do tworzenia ciekawych wzorów w towarzystwie lakierów hybrydowych. Na pewno uwagę przyciągną cukrowe kwiaty, wyglądające jak wykonane z aksamitu. Cukrowy efekt w wielu odcieniach dobrze łączy się także z metalicznymi wzorami – warto wypróbować takiego połączenia efektów. Dobrze będą wyglądały także cukrowe abstrakcyjne wzory (zwłaszcza te roślinne) czy delikatne akcenty na paznokciach (np. dodatek w postaci odwróconego francuskiego manicure na kilku paznokciach).

Do jakich stylizacji będzie pasować sugar effect?

Sugar effect to must have wiosennych i letnich stylizacji, kiedy stawiamy na kolory i fantazyjne zdobienia na paznokciach. Korzystając z takiej stylizacji, na pewno nie pozostaniemy niezauważeni na letnich imprezach i wyjściach. W mniej krzykliwych wersjach kolorystycznych – na przykład białych czy pastelowo różowych – takie zdobienia będą ciekawą opcją na ślub, czy to dla gościa, czy dla panny młodej. Tutaj sprawdzić się może dodatek w postaci cyrkonii czy innych błyskotek. Dla naprawdę lubiących słodkości, sugar effect sprawdzi się także na co dzień. Paznokcie ze zdobieniem sugar effect świetnie wpasują się do każdego „słodkiego, miłego życia”. Wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania precyzyjnego sugar effect, znajdziesz w naszej hurtowni kosmetycznej Allepaznokcie.pl!

Poprzedni artykułLato cały rok
Następny artykułTop 3 kosmetyki niezbędne do golenia twarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj