Pomysł na prezent dla chłopaka

Wśród sugestii upominków dla chłopaka dominują zwykle różnego rodzaju elektroniczne gadżety. To prawda – większość mężczyzn będzie zadowolona z prezentu w rodzaju drona czy sterowanego radiowo modelu samochodu. Czy jednak taka niespodzianka jest dostatecznie osobista? Być może warto zainwestować w coś, co wymaga uczestnictwa jego drugiej połówki? Poniżej propozycja trzech oryginalnych podarunków, które nie tylko stanowią dowód uczuć, ale są w jakiś sposób zachętą do działania.

Voucher dla aktywnych

Jeśli Twój partner należy do poszukiwaczy przygód, z pewnością przypadnie mu do gustu prezent w postaci możliwości skorzystania z kilkudziesięciu sportowych aktywności. Niektóre z nich są całkiem ekstremalne. Do tej kategorii z pewnością można zaliczyć skok dream jump. Charakteryzuje się on tym, że może być wykonywany z budynków różnego typu, a czas swobodnego spadania jest dzięki wykorzystywanej technice maksymalnie wydłużony. Do innych atrakcji, które znajdują się w zestawie, należą między innymi: kurs tańca, kurs jazdy konnej, jazda skuterem wodnym i sesja gry w paintball. Wybrany voucher można zrealizować w jednym z podanych miejsc w przeciągu roku. Warunkiem jest dokonanie rezerwacji na co najmniej trzydzieści dni przed realizacją. Tego rodzaju zestaw to znakomity pomysł na upominek dla ludzi uwielbiających nowe wyzwania i adrenalinę.

Seans w grocie solnej

Być może martwisz się, że Twój ukochany jest zbyt zapracowany i nie może znaleźć chwili na odpoczynek. Jeśli faktycznie tak jest, podaruj mu odprężający i leczniczy seans w grocie solnej! Najlepsze jest w nim to, będzie mógł go odbyć razem z Tobą. Pomieszczenie, w którym obdarowany spędzi około 45 minut, jest w całości wyłożone blokami soli kamiennej. Dzięki zapewnieniu odpowiednich do tego warunków (wysoka temperatura, odpowiednia wilgotność), dochodzi do parowania soli, która uwalnia swoje dobroczynne właściwości. Przebywając w grocie solnej będziemy wdychać jod, żelazo, wapń i potas. Taka sesja jest zbawienna przede wszystkim dla układu oddechowego człowieka.

Kolacja dla dwojga

Najbardziej romantycznym prezentem dla chłopaka będzie zaproszenie go na elegancką kolację w prestiżowym miejscu. Można oczywiście zrobić to bezpośrednio i zamówić stolik w restauracji, ale jeśli chcemy oddać w jego ręce wybór czasu i lokalu, możemy też wręczyć mu specjalny voucher, który uprawnia do rezerwacji terminu pod jednym ze wskazanych adresów (ich lista obejmuje miasta rozsiane po całej Polsce). Wspólna kolacja – szczególnie wtedy, gdy jest dużo wcześniej zaplanowana – to wspaniała okazja do zacieśnienia więzi z bliską osobą.

Przedstawiliśmy kilka propozycji upominków, które stanowią swego rodzaj motywator do określonej aktywności sportowej czy towarzyskiej, lub wręcz odwrotnie – zachęcają do relaksu. Warto zastanowić się nad alternatywą dla namacalnych prezentów, czyli kuponami na różnego rodzaju atrakcje – szczególnie wtedy, gdy znasz swojego chłopaka już od wielu lat i powoli zaczyna brakować Ci pomysłów!

Poprzedni artykułWanna idealna do Twojego domu
Następny artykułEfektowne wnętrze dzięki tapetom ściennym w kwiaty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj