Popularne i sprawdzone metody depilacji pach

Depilacja pach to dla wielu kobiet konieczność, nie wyobrażają sobie one ze względów estetycznych posiadania owłosienia pod pachami. Ale pozbywanie się włosków spod pach jest zalecany także ze względu na higienę! Owłosienie powoduje, że występuje większa potliwość, a chcące ją usunąć antyperspiranty mogą działas niewydolnie. Sprawdź, jakie są najlepsze sposoby depilacji pach.

Depilacja pach to zabieg, który wykonujemy w najczęściej w domu, na szybko, niemal automatycznie. Czy to pomaga w zadbaniu o tę niezwykle delikatną okolicę ciała? Absolutnie nie! Depilacja pach powinna odbywać się z dużą uwagą, bez względu na to, jaki rodzaj pozbycia się włosków preferujesz.

Golenie

Golenie pach maszynką jest najprostszym sposobem pozbycia się włosków i najbardziej popularnym! Możemy ten zabieg wykonać w domu, pod prysznicem czy podczas kąpieli, nie tracąc dużo czasu ani pieniędzy. Najczęściej wybieramy niezbyt drogie maszynki, jednorazowe, które możemy kupić w każdym sklepie! Powszechny dostęp do nich sprawił, że ten rodzaj depilacji zdominował życie wielu kobiet i mężczyzn. Zabieg ten powinniśmy wykonać z dużą uwagą: najpierw namoczyć skórę, zmyć z niej pozostałości antyperspirantu, brud nagromadzony przez cały dzień funkcjonowania, nałożyć krem lub żel do golenia i delikatnymi ruchami na napiętej skórze pozbyć się maszynką włosów, działając w kierunku wzrostu włosa. Czy taka forma depilacji ma jakieś wady? Niestety tak – włosy za każdym razem odrastają twardsze i ciemniejsze, co sprawia, że, chcąc mieć zawsze idealnie gładkie pachy, golenie ich musi stać się codziennym rytuałem.

Inne metody

Oczywiście, istnieją inne metody walki z odrastającymi włoskami pod pachami – są zwolennicy używania depilatorów, woskowania skóry – jednak każda z tych metod wiąże się, prędzej czy później, z koniecznością powtarzania zabiegu, który bywa bardzo bolesny. Jeśli chcesz pozbyć się włosków raz na zawsze, powinieneś zainteresować się depilacja laserową!

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to coraz bardziej popularny zabieg kosmetyczny. Co sprawia, że coraz więcej osób chętnie korzysta z tego rodzaju usług? Przede wszystkim trwałość! Depilacja laserowa usuwa problem zbędnego owłosienia, nie tylko pod pachami, na zawsze! Przeprowadzenie na skórze pełnej serii zabiegów daje gwarancje pozbycia się włosów raz na zawsze! Brzmi dobrze? Tym, co wyróżnia ten zabieg jest to, że jest on niemal bezbolesny, głowica lasera wyrzucając z siebie wiązkę światła i przystawiana miejsce po miejscu na Twojej skórze najczęściej bywa przez klientów odczuwana jako „ugryzienie komara” lub delikatne szczypnięcie. Oczywiście, każdy ma inny próg bólu, jednak z pewnością nie jest to zabieg z serii bolesnych – dodatkowo możesz poprosić osobę go wykonującą o chłodzący kompres zmniejszający dyskomfort.Zabieg trwa maksymalnie 10 minut, a cała seria pozwoli w kilka miesięcy pozbyć się na zawsze owłosienia – rekomendowane jest powtarzanie od 5 do 8 razy zabiegu co 6-8 tygodni.
Więcej informacji uzyskasz na stronie https://epilira.com/produkt/depilacja-dla-kobiet/depilacja-laserowa-pach/ .

Poprzedni artykułRodzaje i nietypowe zastosowanie wyciągarki samochodowej
Następny artykułRemont łazienki – prosto i szybko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj