Większe rozmiary sukienek na wesele

Panie noszące odrobinę większe rozmiary są w niesamowicie komfortowej sytuacji, jeśli chodzi o stroje zakładane przez nie na wesela oraz inne okazje, gdzie wymagane jest sporo elegancji, ale wielką wartością jest wygoda w tandemie z komfortem.

Moda dla nich jest bowiem bardzo wyrozumiała i nie muszą wbijać się w sztywny rygor serwowany przez projektantów mody kobietom wkładającym na siebie mniejsze rozmiary. W jaki sposób panie będą mogły zabłysnąć?

Kwiatowe narzuty

Sukienki duże rozmiary traktują często jako swoistą wymówkę do przykrywania ciała. Innymi słowy, pozwalają sobie na luźniejsze dopasowanie oraz na elementy, które są w mniejszym stopniu zależne od figury kobiety. Tego typu elementem są zwłaszcza narzuty, które pojawiają się jako element na stałe złączony z sukienkami w dużych rozmiarach. Taka narzuta fenomenalnie spisuje się w tańcu, ponieważ oferuje efekt podobny do tego, co zazwyczaj daje nam lekko rozkloszowana spódnica. Skutecznie oraz taktownie ukrywa też wszystkie niedoskonałości sylwetki. Równocześnie można mieć pewność, że tego typu sukienki duże rozmiary będą traktowały w sposób naturalny i nie pojawią się żadne negatywne efekty. Tym bardziej, że wykonane najczęściej z dzianiny narzuty same w sobie potrafią być zjawiskowe. Czasami prezentują się po prostu pod kolor sukienki, a kiedy indziej zdobione są bardzo bogato w motywy kwiatowe i to właśnie ten kierunek warto jest wybierać. Zwłaszcza w cieplejszych miesiącach roku.

Narzuty XXL

Omawiane wyżej narzuty mają charakter mocno powiększonego szala. Inną opcją zastosowania narzuty jest bardziej klasyczne podejście, w którym sukienki duże rozmiary przykrywają dodatkowo swoistym płaszczykiem lub bardzo lekkim, przedłużonym sweterkiem z rękawami do łokci. Zadanie takiego akcesorium jest oczywiste, ale zrealizowane jest w sposób taktowny – chodzi naturalnie o przykrycie figury, która może być miejscami nie do końca taka, jak zakładająca sukienkę pani by sobie życzyła. Trzeba zaznaczyć, że jest to rozwiązanie przede wszystkim dla osób trochę wyższych, ponieważ duży wzrost pozwala narzucie spokojnie spływać aż po kolana. Narzuty-szale są z kolei lepsze dla kobiet trochę niższych, ponieważ ich asymetryczność wysmukla sylwetkę.
Duże pole do popisu pozostaje kwestii tego, jak prezentować się będzie sukienka o dużym rozmiarze pod narzutą. Tutaj zazwyczaj stosuje się zgodność kolorystyki, ale równocześnie wprowadzana jest agresywna wzorzystość, nierzadko oparta o koronki, co potrafi stworzyć efekt wręcz erotyczny.

https://mylady.pl/10-sukienki-plus-size

Poprzedni artykułSposoby na brukselkę – zobacz, co zrobić, aby nie była gorzka
Następny artykułMinimalistyczna ława do salonu- nowe trendy 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj