Wynajem aut na minuty w Gdyni – co musisz wiedzieć?

Mieszkańcy Gdyni oraz osoby odwiedzające to miasto przyzwyczaili się już do korzystania z samochodów na minuty. Jest to usługa, która wzbudza tu spore zainteresowanie – z każdym kolejnym rokiem na ulicach miasta pojawia się coraz więcej współdzielonych aut, które można wypożyczać na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Auta na minuty w Gdyni – jak to działa?

Samochody na minuty są w Gdyni oraz wielu innych polskich miastach udostępniane w ramach systemu współdzielonych pojazdów określanego mianem carsharingu. Często w tym kontekście pada określenie takie jak auto na kilometry – Gdynia ma w tym zakresie interesującą ofertę. Wspomniane określenie wzięło się stąd, że kierowcy płacą jedynie za pokonany dystans oraz za czas przejazdu. Z jednego samochodu korzysta w ciągu doby wielu kierowców. Ogromnym plusem omawianej usługi jest to, że wypożyczenie pojazdu nie wiąże się z koniecznością załatwiania formalności w tradycyjnej formie – nie ma żadnych pisemnych umów.

Auta na minuty w Gdyni – jak wypożyczać?

Samochód na minuty to rozwiązanie, które sprawdza się doskonale w różnych sytuacjach. Warunkiem uzyskania dostępu do współdzielonych aut na kilometry jest zainstalowanie na smartfonie aplikacji PANEK CarSharing i zarejestrowanie w niej konta klienta. Do rezerwowania pojazdów służy specjalna mapa – po dokonaniu rezerwacji trzeba dotrzeć do wybranego samochodu w przeciągu 10. minut. Aplikacja służy również do otwierania aut, kończenia przejazdu, wnoszenia opłat i zgłaszania nieprawidłowości. Jest prosta w obsłudze i darmowa.

Auta na minuty w Gdyni – dlaczego warto z nich korzystać?

Usługa polegająca na wynajmowaniu samochodów w Gdyni ma sporo zalet. Przede wszystkim zapewnia wygodę podczas jazdy i poruszanie się po mieście w komfortowych warunkach. Jest znakomitą alternatywą dla transportu publicznego i taksówek. Oceniana jest też przez pryzmat ekologiczny – jeden współdzielony pojazd zastępuje kilka prywatnych aut. Im mniej samochodów na drogach, tym niższa jest emisja spalin, co przy obecnym zanieczyszczeniu środowiska ma niebagatelne znaczenie.

Poprzedni artykułZakres usług profesjonalnych firm budowlanych
Następny artykułPrzeszczep włosów w Turcji: Cena, jakość i dostępność

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj