Wynajem długoterminowy aut od iPanek

Wynajem długoterminowy samochodów to oferta, z której coraz częściej korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne. Jest to najlepsza opcja na to, aby uzyskać dobrze wyposażony i nowoczesny pojazd do indywidualnego użytku, bez obciążania budżetu.

Firma iPanek od ponad 20 lat świadczy na polskim rynku usługi wynajmu samochodów na krótsze i dłuższe terminy. Wszystkie firmy i osoby prywatne, które poszukują dobrego pojazdu z atrakcyjną miesięczną ratą, powinny zapoznać się z ofertą marki.

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodów?

Wynajem długoterminowy aut to coraz bardziej popularna forma finansowania pojazdów, polegająca na płaceniu za samochód wcześniej ustalonej miesięcznej raty, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów ubezpieczenia, a w niektórych przypadkach, także serwisu. Teoretycznie wynajem długoterminowy nie uwzględnia końcowego wykupu pojazdu, jak to ma miejsce w przypadku leasingu, a po zakończeniu umowy użytkownik oddaje samochód firmie wynajmującej i kończy współpracę lub wybiera nowy pojazd, nawiązując nową umowę.

Firma iPanek oferuje wynajem długoterminowy aut na miesiąc, rok, a nawet kilka lat. Oferta firmy jest bardzo elastyczna, a każdy klient ma szansę dostosować ostateczne warunki do indywidualnych oczekiwań. Stawiając na wynajem długoterminowy w iPanek, otrzymujesz:

  • nowoczesny samochód, który możesz dobrać z bogatej floty pojazdów;
  • polisę ubezpieczeniową na życzenie;
  • całodobową obsługę w ramach assistance;
  • okresowe przeglądy;
  • samochód zastępczy w przypadku awarii.

A wszystko to w ramach jednego pakietu. Wynajem długoterminowy między innymi dlatego cieszy się rosnącą popularnością, że wynajmujący nie musi martwić się właściwie o nic, poza użytkowaniem pojazdu.

W iPanek w trakcie trwania umowy klient ma możliwość zmiany danego modelu samochodu na inny, jeżeli zmienią się jego potrzeby. Firma jest otwarta na wymagania wszystkich klientów i zawsze stara się przygotować ofertę, która zadowoli obie strony.

Poprzedni artykułPrzeszczep włosów w Turcji: Cena, jakość i dostępność

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj