Zalety kupna samochodu używanego Toyota od producenta w kontekście programu Toyota PLUS

Samochody Toyota od wielu lat cieszą się najwyższą niezawodnością i bezawaryjnością. Dlatego właśnie tak wiele Toyot spotykamy na naszych ulicach, a zdania użytkowników i ekspertów o tych autach są bardzo podobne i przyznają im najwyższe noty. Jeżeli zamierzasz kupić samochód Toyota, to nie istnieje lepsza oferta niż program „Toyota PLUS”. Zaprezentujemy szczegóły tej niezwykłej okazji dla każdego kierowcy.

Toyota – dobry wybór samochodu

Biorąc pod uwagę bardzo wysoką jakość japońskich samochodów, ich długowieczność i brak konieczności drobiazgowego dbania o ich stan – gdyż auta Toyoty psują się naprawdę rzadko – a także znakomite finansowanie, warto zastanowić się na programem, którego pełna nazwa brzmi „Toyota PLUS – używane z gwarancją”. Program uwzględnia wyłącznie najbardziej korzystne dla Państwa oferty używanych Toyot wprost od najbardziej znanych dilerów tej marki. To naprawdę nie lada gratka dla wszystkich, którzy zechcą przesiąść się np. do auta Toyota Auris 2018 lub innego modelu tego legendarnego producenta z Japonii.

Program „Toyota PLUS” – dlaczego warto skorzystać

Jest kilka niezwykle istotnych czynników i racji przemawiających za Toyotą z programu PLUS. Od początku. Po pierwsze używane Toyoty otrzymują gwarancję, co najmniej roczną, kiedy mogą Państwo wykonywać bezpłatne przeglądy w autoryzowanych serwisach. Po drugie, auta są sprzedawane w nienagannym stanie technicznym, który może równać się ze stanem fabrycznym. Na Toyoty PLUS wydaje się także niezmiernie ważny Certyfikat Jakości. (Tylko takie auta zostają dopuszczone do obiegu, które przejdą „sito” kontrolne). Po piąte wreszcie – mogą Państwo liczyć na bardzo korzystne warunki finansowania zakupu. Oznacza to minimalny kapitał własny i niskie raty. Dodatkowo – last but not the least – istnieje kilka opcji uruchamianych, gdy umowa się kończy, np. wymiana auta na nowe i wiele innych. Dla przedsiębiorców przewidziano dogodny leasing. Tak znakomite warunki finansowania to bezpieczeństwo Państwa portfela.

Samochody Toyota z gwarancją, kontrolowaną jakością i finansowaniem

To jednak nie wszystko. Toyota PLUS oferuje znacznie więcej. Powiedzmy, że interesuje nas Toyota Avensis 2018. Oprócz wszystkich powyżej wymienionych zalet możemy liczyć na poprzedzenie zakupu auta drobiazgową kontrolą jakości wszystkich części i podzespołów. Upewniamy się w ten sposób o słynnej niezawodności Toyoty. Ponieważ samochody są sprzedawane w ramach działalności oficjalnej sieci dilerów Toyoty, to uzyskujemy także łatwy, całodobowy dostęp do fachowej pomocy, znamy pełną historię auta, a te gwarancje – jeśli sobie zażyczymy – zostaną przeniesione na nowych właścicieli auta. Jest jeszcze tzw. SmartPlan leasingowy, w którym osoby prowadzące firmy nie muszą sięgać do własnych środków finansowych. To prawda: w tej opcji wartość auta będzie spłacana w całości. A ostatecznie umowę zakończymy jedną z trzech opcji: wymiana samochodu, jego zwrot lub wykup na stałe. W ten sposób możemy zyskać nowy samochód już w przeciągu 2-3 lat. Chyba zgodzimy się, że nikt inny na rynku nie oferuje lepszych możliwości?

Jak kupić Toyotę najkorzystniej

To proste. Nigdzie nie znajdziemy lepszych warunków niż w programie „Toyota PLUS – używane z gwarancją”. Wymieniliśmy najważniejsze argumenty przemawiające za tym wspaniałym, prokonsumenckim rozwiązaniem. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Toyoty są samochodami o olbrzymiej żywotności, pięknymi i modnymi autami, których osiągi są więcej niż zadowalające, a ich dostępność – jak sami Państwo widzą – niezwykle łatwa. Dołącz zatem do programu Toyota PLUS, tak jak zrobiło to już dziesiątki tysięcy rozsądnych kierowców, i ciesz się znakomitą marką we wszystkich sytuacjach na drodze, gdziekolwiek się tylko znajdziesz, dokądkolwiek udasz się swoją Toyotą.

Poprzedni artykułJaki wybrać piec na ekogroszek?
Następny artykułDaj sobie szansę na miłość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj