Zdjęcia na płótnie – dlaczego warto?

Szukając ładnego prezentu lub chcąc udekorować własne wnętrze warto skusić się na fotoobrazy na płótnie. Ich rozdzielczość jest podobna do najlepszej fotografii i do tego są wykonane na wysokiej jakości płótnie. Fotoobrazy to nadruki na bawełnianym płótnie malarskim wybranego zdjęcia. Później naciąga się na nie drewniany blejtr i można cieszyć się nim na ścianie. Grubość i jakość płótna zależy od firmy, w której zamawiamy. Wszystko na ten temat poniżej. 

  1. Kolaż zdjęć na płótnie – idealny pomysł na prezent
  2. Wieloczęściowy fotoobraz  na płótnie
  3. Powody, dla których warto kupić fotoobraz

 Rodzinny fotoobraz na płótnie

Kolaż zdjęć na płótnie – idealny pomysł na prezent

Dobrej jakości zdjęcia na płótnie  wykonane są na drukarce lateksowej, która charakteryzuje się wysoką rozdzielczością druku 1200 punktów na cal. Aby wykonać kolaż zdjęć jako fotoobraz, wystarczy tylko odpowiedni szablo. Następnie zaznacza się pliki JPG, które chcemy użyć. Wybrany kolaż ze zdjęć na zamówienie jest 100% ekologiczny, ponieważ poprzez druk lateksowy nie zawiera szkodliwych substancji. Fotoobraz na płótnie może mieć rozmiary od 30 × 30 cm, aż do 120 × 80 cm. Najczęściej używa się trzech rodzajów płótna, które różnią się ceną i jakością.

Wieloczęściowy fotoobraz  na płótnie

Innym pomysłem są obrazy wieloczęściowe, które mogą składać się z dwóch, trzech lub więcej części. Tutaj trzeba wybrać zdjęcie, które posiada minimum 800 pikseli. Tak jak w przypadku kolaży mamy do czynienia z drukiem laserowym, który jest w pełni bezpieczny. Obrazy wieloczęściowe mogą składać się z ramek o rozmiarach od 30 x 30 cm, aż do 60 × 120 cm każda. Jest idealnym pomysłem na historię opowiadane zdjęciami.

Powody, dla których warto kupić fotoobraz

Ciekawe zdjęcia na płótnie są idealnym prezentem, ponieważ są oryginalne i spersonalizowane. Można wybrać wspólne zdjęcia i podarować je w dniu urodzin, ślubu czy innej okazji. Fotoobraz nie potrzebują ramki czy albumu. Duży rozmiar płótna można powiesić bezpośrednio na ścianie. Rozmiar obrazów zależy od naszych preferencji, mogą to być małe w formie 30 × 30 cm, a także monumentalne do 120 cm x 80 cm. Fotoobrazy są także odporne na zabrudzenia, działanie promieni słonecznych czy delikatne czyszczenie. Taki rodzaj zdjęć na płótnie ma także niższą wagę, niż standardowy obraz i  wygląda jakby był namalowany. Cena jest także o wiele korzystniejsza niż w przypadku dzieł artysty. Ostatnią zaletą jest szybki czas realizacji. W przypadku wyboru przesyłki ekspresowej możemy cieszyć się z prezentu już na następny dzień.

Poprzedni artykułAwarie hydrauliczne w domu – jakie są ich przyczyny?
Następny artykułJak zwiększyć bezpieczeństwo wokół domu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj